Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy tanév alatt fel lehet...

Egy tanév alatt fel lehet készülni kémiából?

Figyelt kérdés
Végzős leszek most szeptembertől, és nagyon az orvosin gondolkodozok. Bioszt azt amúgy is emelt szinten akartam, de nem voltam biztos még a továbbtanulásommal kapcsolatban (más volt tervbe véve). Emelt szinten kellene kémiából, azt tudom. Szerintetek be lehet hozni? Őszinte válaszokat várok! Köszi!

2018. aug. 23. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egyetemen az első félévben többet kell megtanulni kémiából, mint az egész emelt kémia érettségi. Nem mindenki kémiával megy, hanem fizikával is, na nekik erre az egészre 15 hét van.

Középiskolás fejjel nehéz elképzelni, de persze, simán meg lehet tanulni pár hét alatt is.

2018. aug. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég nehéz lesz, főleg, hogy ezen kívül még öt tantárgyra is készülnöd kell. De ha nagyon elhatározott vagy akkor sikerülhet :) Egyébként amiket megtanulsz emelt kémiából kb. a felével se fogsz találkozni egyetemen.

Sok sikert!

2018. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!