Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 hét intenzív tanulással van...

2 hét intenzív tanulással van esélyem átmenni a Kresz vizsgán?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a könyvet kijegyzetelni,de az egy tanulhatatlan 250 oldalas xar...Ti azt megtanultátok?Mert sokaktol hallom,hogy csak 1x elolvasták és gyakorlóteszteket csináltak...

Szerintetek ha reggeltől késő estig tanulom,megállás nélkül,15 nap alatt fel tudok készülni a vizsgára?Max egy 5 perces ebédszünettel,napi 16 óra tanulással tervezem...


2018. aug. 24. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán. Én nem magoltam be az egészet, nem is volt könyvem vagy jegyzetem sem. Eljártam az oktatásra és néhány dolog megmaradt onnan is, de nem túl sok, mert eszméletlenül unalmas volt. Kaptunk egy gyakorló programot és azt gyakoroltam, tulajdonképpen egy hétvégém ment rá. Rögtön átmentem elsőre és csak egy hibám lett.
2018. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 het alatt tanultam meg az egeszet es 74 pontos lett. Szoval easy.
2018. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
es napi 40 percnel nem tovabn
2018. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt te magad is nagyon jól tudod hogy fizikai képtelenség napi 16 órát tanulni. Olvasd át a könyvet és minden nap gyakorolj tesztet is, max 2-3 óra bőven elég.
2018. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

E-learningen tanultam, ott is csak a feladatokat ismételgettem, mert a vizsgán szó szerint ugyanazok a kérdések voltak, egy idő után már a kérdés első két szavából tudtam, hogy melyik lesz a válasz :D


Visszagondolva én túl sokat szenvedtem vele, meg lehet tanulni 2 hét alatt.

2018. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 héten át napi 16 órában képes lennél koncentrálni, akkor nem KRESZ-t, hanem kínai nyelvet is megtanulnád.


Valójában napi 1-2 óra tán meg fogod unni.

2018. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kreszdoktor leszel.
2018. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!