Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a közép angol érettségim...

Ha a közép angol érettségim tanulás nélkül 90% lett, akkor 2 hónap intenzív tanulással sikerülhet a B2?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már most is sikerülhetne, de ha tanulsz rá, akkor biztosan sikerülni fog.
2015. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod! Ezek szerint akkor tényleg nincs nagy szakadék a kettő között. Letöltöttem egy B2 szókincs gyűjteményt, azért akadnak ismeretlen szavak. Ha végigveszem a nagy origó nyelvvizsga könyvet, meg az English grammar in use-t kitöltöm (haladó), akkor annak már tutira elégnek kell lennie, ugye?


Igazából most vagyok harmadéves egyetemen, nem tudom, miért húztam eddig a dolgot, de nyárig van időm megcsinálni, én viszont szeretnék rajta mielőbb túlesni, ezért októbert céloztam meg, addig sem öntenek el a ZH-k.

2015. szept. 5. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nincs olyan, hogy "tuti". Lutri az egész. Attól is függ, milyen feladatot kapsz, milyen a vizsga felépítése, mennyire fekszik neked, milyen napod van, és milyen napja van a másik oldalnak. Nincs olyan, hogy tuti. De igen, érdemes megcsinálni. Tanulj rá!
2015. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ilyen nincs, de azért a valószínűséget lehet növelni.. :)
2015. szept. 5. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Az írásbeli részét már most le tudod ellenőrizni, ha megoldasz pár feladatsort. Ha legalább 80%-ra otthon meg tudod őket csinálni, akkor szerintem szinte biztos, hogy a vizsgán is sikerül (állítólag nehezebbek élesben a feladatok, de ha mégsem, akkor is biztonsággal mész el és nem csak átcsúszol).
2015. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!