Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sikeres pótfelvételi után...

Sikeres pótfelvételi után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kiderült, hogy felvettek egyetemre, viszont ezen az értesítésen kívül semmi mást nem kaptam. Itt gondolok arra, hogy olvastam, hogy minden egyetemmel kapcsolatos dolgot pl. beiratkozás szeptember első napjaiban tudok majd megoldani, de addig is érdekelne, hogy én mikor kapok hozzáférhetőséget a Neptunhoz, illetve honnan fogom tudni, hogy mondjuk milyen óráim lesznek az első napokban ha ezekről semmi információm nincsen? Esetleg küldenek majd valami levelet a jövő hét folyamán?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. aug. 24. 19:21
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem tudom hogyan kell, mert még nem léptem be sehova. Viszont akkor most ti kaptatok konkrétan valami kódot?

Ne aggódj, mert azt írták, hogy tulajdonképpen nekünk is ezen a héten lehet beiratkozni mint a többieknek és akinek ezek az időpontok nem lesznek jók, ők szept. 14-ig tudják majd ezt elintézni csak kicsit többet kell majd várni a sorodra. :)

2018. aug. 28. 20:28
 22/38 anonim ***** válasza:

akkor holnap nyugodtan elmehetek beiratkozni azon az időponton amit kértem?

Csak azért kérdezem ennyire, mert amikor felhívtam az irodát, nekem ugye azt mondták, hogy nem most kell :( én már nem értem.

2018. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Szerintem elmehetsz, legalábbis azon e-mail alapján amit én kaptam.
2018. aug. 28. 20:49
 24/38 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, most nagyon megnyugtattál estére :) :D
2018. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nincsmit! :D
2018. aug. 28. 21:51
 26/38 csigabigaa ***** válasza:
Én is kaptam mailt, nekem nem küldtek kódot, regisztrálnom kellett és foglaltam időpontot beiratkozásra. Ti a tárgyfelvételről tudtok valamit?
2018. aug. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
A tárgyakat a neptunban lehet felvenni csak vigyázni kell nehogy ütközzenek az órák úgy kell megcsinálni a saját órarendedet.
2018. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 csigabigaa ***** válasza:
Köszi, igen azt tudom, hogy a neptunban kell, csak nem értem hogy mi alapján kell felvenni a különböző tárgyakat. Tehát így tudatlanul, kicsit nehézkes lesz összeállítani :D amúgy már van egy mintatantervem.... a honlapjukról töltöttem le, az jó lehet támpontnak?
2018. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 csigabigaa ***** válasza:
Ja és én levelezős vagyok. Az befolyásol valamit?
2018. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is sikerül belépnem Neptunba, de én sem igazán értem még ezt a tárgyfelvételes dolgot..nemtudom mennyit vagy miket kell egyáltalán felvennem. Még sajnos mintát sem találtam.
2018. aug. 29. 08:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!