Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sikeres pótfelvételi után...

Sikeres pótfelvételi után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kiderült, hogy felvettek egyetemre, viszont ezen az értesítésen kívül semmi mást nem kaptam. Itt gondolok arra, hogy olvastam, hogy minden egyetemmel kapcsolatos dolgot pl. beiratkozás szeptember első napjaiban tudok majd megoldani, de addig is érdekelne, hogy én mikor kapok hozzáférhetőséget a Neptunhoz, illetve honnan fogom tudni, hogy mondjuk milyen óráim lesznek az első napokban ha ezekről semmi információm nincsen? Esetleg küldenek majd valami levelet a jövő hét folyamán?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. aug. 24. 19:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, holnap költözöm Szegedre is egyátalán mert nagyon messze élek, szóval ha már ott leszek szerintem be megyek érdeklődni személyesen.
2018. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Ja értem, albérlet lesz? Egyébként én is messzebbről megyek, csak én hétvégén költözöm. :)
2018. aug. 27. 18:53
 13/38 anonim ***** válasza:

Igen, az lesz.

Koliba terveztem menni, de mikor rájöttem, hogy nem sok különbség van árban inkább az albinál maradtam :)

És te, koliban leszel?

2018. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Nem, én is végül albérletben kötöttem ki. :D
2018. aug. 27. 23:20
 15/38 csigabigaa ***** válasza:

Köszönjük, akkor regisztrálok én is! :D

Én ÁJTK munkaügyi és tb igazgatási szakra megyek, levelezőre. Évnyitóra nem megyek :)

2018. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2018. aug. 28. 07:04
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma délután küldték el e-mailben a neptun kódot, de azt írták, postázzák is a napokban.
2018. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Most néztem meg az e-mailjeimet reggel óta és nekem is megküldték. :D Viszont én nem kódot kaptam, csak leírták, hogy regisztrálni kell a Neptunba, meg hogy mikor tudok beiratkozni. Nekem azt sem írták, hogy küldenek róla levelet.. ez így nem gáz? :/
2018. aug. 28. 18:17
 19/38 anonim ***** válasza:
A kódokat valójában ma küldték ki.Azt viszont nem tudja valaki ,hogy a várólistára való jelentkezésnél miért nem lehet dokumentumokat csatolni amivel igazolni lehet a szociális pontokat?
2018. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

És neked mikor kell beiratkozni?

Csak mert én foglaltam időpontot még az előtt, hogy tudtam volna, hogy nem akkor kell beiratkozni mint a többieknek :(

2018. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!