Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sikeres pótfelvételi után...

Sikeres pótfelvételi után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kiderült, hogy felvettek egyetemre, viszont ezen az értesítésen kívül semmi mást nem kaptam. Itt gondolok arra, hogy olvastam, hogy minden egyetemmel kapcsolatos dolgot pl. beiratkozás szeptember első napjaiban tudok majd megoldani, de addig is érdekelne, hogy én mikor kapok hozzáférhetőséget a Neptunhoz, illetve honnan fogom tudni, hogy mondjuk milyen óráim lesznek az első napokban ha ezekről semmi információm nincsen? Esetleg küldenek majd valami levelet a jövő hét folyamán?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. aug. 24. 19:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyit mondtak, hogy a kötelezőeket ha csak lehet, azokat kell felvenni.

Van egy olyan a tárgyfelvétel fülben, hogy mintaterv és ott nekem hagyta kiválasztani saját szakomat, és aszerint vannak tantárgyak felsorolva én aszerint állítom össze az órarendet.

Nekem is új még, szóval írjatok ha többet tudtok erről :)

2018. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
2018. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 csigabigaa ***** válasza:

Most végeztem a tárgyfelvétellel, nem is volt nehéz :D

Írja a táblázatban, hogy ajánlott félév 1. azokat felvettem és kész :) ennyi. Egyébként meglepően sokszor kell menni, nem is tudom, hogy csinálom majd munka mellett. Na de majd megoldódik valahogy.

2018. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nekem még olyan kérdésem lenne, hogy a kötelezően választható tárgyakból van valami kreditszám amit el kell érni egy félévben? Csak mert nem tudom, hogy most elég ha felveszek egy kötelezően választhatót (mert azzal már kijön a megfelelő kredit) vagy fel kell vennem akár többet is valami előírás miatt?
2018. aug. 29. 16:04
 35/38 csigabigaa ***** válasza:
Minden szakon más, nekem 30 körül kell legyen egy félévben. Most 29 lesz... Mindenkepp szem előtt kell tartani ezt is!
2018. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Közben már meg is oldódott. :)
2018. aug. 29. 20:14
 37/38 csigabigaa ***** válasza:
És mi a helyzet a kötelezően szabadon választható tárgyakkal?? Mert én eddig még csak a kötelezőket vettem fel.
2018. aug. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Itt megtalálod, mi a helyzet velük. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2018. aug. 30. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!