Mérnökinformatika szak?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom mit kezdjek magammal, sok szakot felírtam magamnak, köztük ezt is. Viszont a fizika tudásom kb. semmi, matekból nem jártam faktra és így 4- es lettem. Infóból szintén nem volt nálunk fakt, és főként sajnos humán beállítottságú vagyok, azokat is szeretem, a biológia kivételével. Ebből faktra járok és 5-ös vagyok, valamint kémia fakton vagyok, amiből 4-es lettem, mert orvosira készültem még régen. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek lenne értelme-e megpróbálnom BME-n, mert alapvetően jó tanuló vagyok és reménykedek benne, hogy legalább a matekot fel tudnám hozni 5.ösre ha erősen ráfekszek, az informatika meg érdekelne is. Bent tudnék-e maradni egyetemen úgy, hogy alapvetően nem reálos vagyok és nem is lelkesedek a matematikáért, vagy inkább ne is próbáljam meg?

2018. aug. 25. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ezek alapján szerintem ne, főleg ne a BME-t.
2018. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
36%
Erősen ellenjavallt.
2018. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Most viccelsz, ugye!?!?
2018. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
ELTE programtervező informatikust nézegesd inkább, vagy gazdaságinformatikát.
2018. aug. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
A jegyek nem számítanak középiskolában, inkább a lelkesedés hiánya ami miatt nemet mondanék. De egy próbát megér, hátha megjön közben a lelkesedés :)
2018. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
4-es: Ha nem lelkesedik a matematikáért ELTE proginfón vért izzadna. Gazdaságinformatikus viszont jó választás lehet valóban.
2018. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Igazad lehet, de legalább fizika nincs. :)
2018. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

ma 12:11

Mérnökinfon is csak minimális fizika van.

2018. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es: Ez igaz, még mindig jobb, mint mérnökinfó.:)


De azért ha kérdező nem szereti a matematikát meg annyira nagyon nem is megy neki én nem ajánlanám neki Proginfót se. Pláne nem ELTE-n, ahol a legsúlyosabb a matek.

2018. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat🙂

Igazából azért gondoltam erre, mert sok ismerősöm van, akik programoznak és tőlük megtetszett. Szóval inkább a gazdaságinfó?

Meg tudom, hogy itthon nem olyan egyszerű mint külföldön, de a jatékfejlesztés érdekelne még, ahhoz ez jó lenne?

2018. aug. 26. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!