Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan döntsek 2 egyetem...

Hogyan döntsek 2 egyetem /szak/ közül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb választás, mindegyiknek ugyanannyi előnye-hátránya van...

Valami tippet tudnátok adni ami segítene a választásban?



2018. aug. 27. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Írd meg mi a két szak, segítünk.
2018. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

BCE- Alkalmazott közgazdaságtan (közben erasmussal németországban kettős diplomáért, ha összejön...)


Bécsi közgazdasági egyetem, valószínűleg nemzetközi gazdálkodás szak

2018. aug. 27. 21:27
 3/6 A kérdező kommentje:
És igen, még mindig csak itt tartok... és remélem, hogy lesz valami jó/hasznos hozzászólás :D
2018. aug. 27. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez easy.


A Bécsi Egyetem nagyságrendekkel jobb, mint a Corvinus és látszik is a nemzetközi térképen. Mivel ha külföldre akarsz menni életedben bármikor, elsődlegesen a német célországok jönnek mindig szóba; illetve mert rengeteg Magyarországon a német cég, így óriási előnyhöz jutsz, ha Bécsben végzel. Mindent egybevetve sokkal jobban jársz a TU Viennával.

2018. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*WU nem TU
2018. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyébként a WU-n végeztél?
2018. aug. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!