Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet egyszerre két...

Hogy lehet egyszerre két főiskolán helytállni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel egyszerre végzel két iskolát egyetemet, főiskolát. Hogyan jön ki ez időben?

2018. szept. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik általában levelező szokott lenni, tehát nincsenek ütközések.
2018. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Az egyik péntek-szombati képzés, ahogyan az első írja.


Vagy, olyan szak, amelyen főleg délután vannak az órak. De az első módszer a tutti biztos.

2018. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Jogász képzést végzem levelezőn, mellette nappalin a pénzügy és számvitelt.

Hétfőtől-szerdáig/csütörtökig van a PSZ

P-Sz pedig a jogász képzés


Évközben tanulni kell folyamatosan vagy a vizsgaidőszakra nagyon sok lenne. (egy szak esetében simán belefér, hogy csak vizsgaidőszakba tanulsz ha fekszik a téma és rendszeresen látogatod az órákat).


Nem mondom, hogy nem bírnék el többet azonban nem egyszerű.

Mindennek a kulcsa a megfelelő szintű tervezés/szorgalom.

2018. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én mezőgazdasági mérnökit kezdtem, azt hiszem más is érdekelne, viszont így, hogy évközben tanulok, azért van néhány beugró meg zh., nem hiszem, hogy most képes lennék rá, örülök, ha ez sikerül, de tudom, hogy nem ritka, hogy valaki párhuzamosan kettőt is csinál, ezért kérdeztem.
2018. szept. 14. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!