Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire számít IT területen...

Mennyire számít IT területen hogy hol végeztem? Meg tudom-e tanulni bármelyik egyetemen (+magamtól) azt, ami kell a munkában illetve elfogadják-e az akármilyen infos egyetemen szerzett diplomát?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ez így nagyon tág, hogy IT. Azon belül mi?
2018. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mérnökinformatika vagy weblapfejlesztés,ez a 2 érdekelne
2018. szept. 15. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
AZ IT tipikusan az a terület, ahol leginkább a tudást nézik, nem a papírt. Ha kérnek is diplomát, nem számít sokat, hol végezted. Állásinterjún is szoktak feladatokat adni, amit vagy előre meg kell oldani, vagy ott helyben. Ez alapján felmérik, mennyire is értesz a szakmádhoz.
2018. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, de mondjuk mennyivel ad többet egy ELTE tényleg használható,gakorlati tudásban mint mondjuk egy PTE vagy nem túl az élvonalban lévő egyetemek?
2018. szept. 15. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
kvázi semennyire. legyél jó benne ez a lényeg.
2018. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!