Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik orvosi szakirány áll,...

Melyik orvosi szakirány áll, állhat a legközelebb a molekuláris bionika mérnökihez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy teljesen más, de milyen szakorvosok mégis azok, kik ilyen szakemberekkel leginkább dolgozhatnak közösen, vagy akár önállóan speciális művégtagokkal, szervekkel kapcsolatban?

Például tudom, hogy Svédországban az első mesterséges légcsövet orvosok tervezték és helyezték be... Hogy voltak erre képesek orvosként?

Persze sejtem, hogy egy légcső nem olyan bonyolult és komplex dolog mint egy futurisztikus nagyon élethű kar/láb, stb.

Illetve tisztában vagyok azzal is, hogy a molekuláris bionikának ezek a dolgok csak egy kis sueletét képzik...


2018. szept. 18. 12:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!