Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A fejlesztőt (BMNI) hol lehet...

A fejlesztőt (BMNI) hol lehet felebezni, hogy ne járjak? SOS!

Figyelt kérdés
Az a harci helyzet, hogy heti 3x kéne járnom fejlesztőre (hétfő, szerda, csütörtök), mert oxigén hiányos vagyok. Úgy kezdődött, hogy el kellett mennem pszichológushoz, és gyógypedagógushoz, akik felmérték a tudásomat. Nagyjából minden rendben volt minden átlagos volt, csak a szövegértés ment egy kicsit nehezen. És most az van, hogy hétfőn, szerdán 8. órában kell járni, és csütörtökön 4. és 8. órába kell járnom. Még az a baj, hogy csütörtökön a 2-7 óráig gyakorlaton vagyok, tehát a 4. órában egyáltalán nem tudok menni fejlesztőre. Az osztályfőnök említett a felebezésről, de ha tehetném, hol lehet ezt felebezni? Vagy kötelező ameddig ki nem megyek a suliból? Fontos lenne, mert ha nem jelenek meg akkor igazolatlant kapok. De mit csináljak akkor, hogy csütörtökön gyakorlaton vagyok (eladóként tanulok) 4. órában is, de meg is kell jelennem a fejlesztőn. Valaki felebezett már fejlesztőt, vagy valaki tudja, hogy mit kell csinálni?

2018. szept. 21. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
mi az a felebezés?
2018. szept. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy ne legyen kötelező, és hol tudjuk elintézni ezt?
2018. szept. 29. 08:04
 3/16 anonim ***** válasza:

Nyilván a "fellebezésre" gondolsz. Hány éves vagy? Tényleg problémáid vannak még a szövegértéssel? Ez a te érdeked, hogy járjál. Gondolom, cserébe felmentenek valami alól, vagy kapsz időkeddvezményt. Akkor az sem lenne.

Amúgy a szakvéleményt kiállítónak kéne írnod egy levelet, de szerintem hivatkozni csak arra lehet, hogy neked már nincs rá szükséged. Attól hogy neked nem jó az időpont még kell járnod!

2018. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es: 4-5 tanuló vagyok, és már 1. osztályos korom óta kell járnom, de 3-8ig azt mondták, hogy most ne járjak. (nem tudom, hogy miért)

Most, hogy 9.es lettem, kaptam egy papírt, hogy kötelező járni, nem is értem, jól tanulok, és most már jobban megy a szövegértés, mint 3-4 évvel ezelőtt. Mindig jól tanultam amúgy.. Csak annyi hogy oxigénhiányos vagyok és kell járnom, de semmi értelme szerintem már..

2018. szept. 29. 09:56
 5/16 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2018. szept. 29. 09:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez az oxigénhiány miben nyilvánul meg? Alacsony a hemoglobinszinted? Vagy csak születésedkor volt vmi probléma?
2018. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Születésemkor lettem oxigénhiányos: rám tekeredett a kölkök zsinór.
2018. szept. 29. 14:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Így már értem. Mert nekem például volt, hogy alacsony volt a hemoglobin szintem, és kellett is hogy vért kapjak.

Én továbbra is azt mondom, hogy az osztályfőnök feladata a tájékoztatás/tájékozódás e téren. Ha ő nem tesz semmit, akkor az igazgatónak írjatok levelet!

2018. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És máshol nem lehet fellebezni? Mondjuk irodában?
2018. szept. 29. 18:45
 10/16 A kérdező kommentje:
Vagy városházán?
2018. szept. 29. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!