Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes elvégezni a gazdasági...

Érdemes elvégezni a gazdasági informatikus vagy szoftverfejlesztő OKJ képzést? Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni ill. melyik a nehezebb a két szakma közül?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem gimiben de nem vettek fel egyetemre. Igazából semmi közöm az informatikához, de mindenhol a nagy munkaerőhiányról lehet hallani. Talán ez többet ér mintha elvégeznék valami turisztika szakot fősulin...

Aki esetleg elvégezte, tudna tapasztalatokat írni (a képzésről is, meg hogy mit csinált utána.)


2018. okt. 1. 22:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nem értem miért kezdtél el osztani, de mindegy. Ha kicsit körülnézel az országban akkor láthatod hogy az emberek nagy részének komoly gondot okoz a matematika. Rengetegen küzdenek a kettesért az érettségin és a szóbelin úgy rugdossák őket át. Akkor szerinted az mind szar ember (úgy tűnik, mivel már egy ötös matekos is az számodra).


Nem tudom te hova jártál de nálunk a faktosok sem tanultak 10+ tételt amit matematikusokról neveztek el (mivel nem tananyag). És megírták az emeltet 90 százalék felett. És a közepek átlaga is 86% tehát megtanítottak minket rendesen.


Egyébként meg, ha szar napod van ne itt vezesd le a feszültséget, mert ahogyan itt leminősítettél engem az teljesen indokolatlan volt.

2018. okt. 2. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!