Hogyan kezdhetnék neki?

Figyelt kérdés
Pár hónapja töltöttem a 20-at. Egy elég elit 8 osztályos gimnáziumba kezdtem meg az ötödik osztályomat. Sajnos gyerekkoromban beszippantott a gép (és ezt a mai napig nem sikerült leküzdenem, részben nem is szeretném, mert itt megtalálom a boldogságomat, elvagyok vele.) és elhanyagoltam a tanulást, ami meglátszott a jegyeimen. 8.-ban átlag 3-as tanuló voltam.(5-ig kitűnő, szerettem a tanulást és élveztem is.) Szüleim átírattak egy szakmunkásképzőbe, ahol leérettségiztem, viszont közben ellustultam, nem tanultam semmit. 18 évesen nem tudtam, hogy mit tanulnék szívesen, ezért elkezdtem dolgozni, azóta egy gyárban dolgozok. Úgy érzem még van esélyem karriert építeni és szeretnék is, viszont nincsen motiváló környezet körülöttem. Elköltöztem otthonról, albérletbe lakok, eddig folyamatosan csak elszórtam a pénzemet. Hogyan álljak neki ennek az egész kavalkádnak? Nem tudom mi érdekelne, nem tudom mi az, ami elindítana egy olyan szintű akarásvágyat, ami változásra sarkalna.

2018. okt. 17. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvasd el ezt a rövidke könyvet: Keith Ellis Csodalámpa, és kövesd a benne leírt tanácsokat ( az interneten is megtalálod, ha keresed).
2018. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!