Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek ilyen nehéz helyzet...

Mit tegyek ilyen nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta orvos akarok lenni, ezt vettem a fejembe, hogy az is leszek. De tavaly óta minden megváltozott, kémia faktos vagyok a suliba, ahol nagyon rosszul teljesítek. Elméletből kettest írok, számításból meg egyest. Pedig direkt csinálok időbeosztást, egy héttel a számítás előtt el kezdek gyakorolni, tanulni. Nálam matekól is ez a helyzet, ott is nagyon sok a kettes. Hozzáteszem, mindjét tantárgyból járok külön tanárhoz, mégis ennyire rosszul teljesítek. Nem létezik, hogy én ennyire hülye vagyok. Bioszból és a többi tárgyból jó vagyok. A reál oldalam ennyire gyatra. És nem tudom most mi legyen, mert én csak orvosi szakot akarok elvégezni. Nem akarok csak egy gyógytornász vagy ápoló lenni. Nem lennék egyáltalán büszke magamra. De a teljesítményem meg egyre inkább azt mutatja, hogy nem lennék erre képes.

2018. okt. 30. 09:05
 1/4 Anonymus012 ***** válasza:
100%

Kitartás.

Ez az,ami,ha nem fogy el,akkor sikerülni fog :)

Csak csináld tovább és meglesz az eredmény!

2018. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hogy ezt belátod. Arra sem lennél büszke, gondolom, ha valamelyik beteg meghalna, mert nem ismerted fel a betegségét. Aki pedig a reál tárgyakból ilyen gyengén teljesít, annak az agyműködése nem biztos,hogy olyan jó, hogy egy betegséget a millió közül felismerjen. Sajnos mégis le kellene tenned róla, remélem, az orvosin nincs fizetős szak, mert akkor a betegek elmehetnek idő előtt a temetőbe.Ne haragudj az őszinte véleményért.Nagyon szép az orvosi hivatás, de egy főápolói legalább olyan szép. - Viszont van pár helyesírási hibád a szövegben, a nyelvtant is gyakorolni kellene. Nem suliba, hanem suliban, nem el kezdek, hanem elkezdek, mert itt a kezd az ige. És sok szónál hibásak a betűk a szavakban, lehet, a koncentrálással is gondok vannak, ez is nélkülözhetetlen egy orvosnál. Ne haragudj az őszinte válaszért.
2018. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Folyt.: Nem beszélve arról, hogy képtelen lennél azt a több ezer oldalas tananyagot elsajátítani.
2018. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lenne képtelen! Csak azért mert nem jó számolásba az nem az jelenti hogy nem lenne képes betegséget felismerni...

Kérdező ne add fel :) nem lehet hogy valahol lemaradtál a számításoknál és azért nem megy? Én az Ötösön lesz kémiából című könyvből tanultam a számolásokat.Az elején nagyon nehéz volt de addig addig gyakoroltam míg sikerült megcsinálnom a feladatokat. Most tartok ott hogy 92 százalékosra írom az emelt érettségiket.

Mindenki az mondta hogy jaj nem fog nekem sikerülni blabla nem volt igazuk. Ja és diszkalkuliás vagyok szóval ha nekem megy neked is fog :)

2018. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!