Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fejezhetném ki? Nehéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejezhetném ki? Nehéz helyzetben vagyok 😪

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszik a legjobb fiú barátom, már egy ideje kicsit többet érzek iránta, mint szimpla barátság. Rengeteget dumálunk, nevetgélünk meg mdgyünk ide-oda, de valahogy nem teljesedik ki sosem az előtte, hogy én szeretem őt.Neki még nem volt kapcsolata, viszont nagyon érdekli másoké, hogy pl. ki kivel jár. Felém is volt egy-két fura jele, mint az, hogy néha elkalandozott a tekintete a mellkasomon vagy ha jól csinálok valamit gyakran bókol, és arra is volt már példa hogy megvédett. De soha nem mondta, hogy többet érezne irántam. Én hogy fejezhetném ki irányába ezt az érzést? Attól félek, ha nyíltan elmondom, tönkreteszem a barátságunk, ha esetleg ő nem így érez.

19/L


2018. szept. 22. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy eltudna veled képzelni egy kapcsolatot. Ha nem a válasz akkor mondhatod hogy csak hulyeskedtel ha igen a válasz akkor happy van.
2018. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted ezt elhinné? :D
2018. szept. 22. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem már nincs mit tönkretenned, mert a barátság az amikor a másikra nem vonzalommal, szerelemmel tekintesz. Az amit írtál, hogy megvédett az normális, ha az ember szeret valakit legyen szó barátról, családtagról,ez a normális viselkedés hogy az ember segít ha a másik ember bajban van. Az hogy megdicsér ha valamiben jó vagy az is normális, én is megszoktam dicsérni a tesóm ha valamiben ügyes, és mégsem vagyok belé szerelmes. Az hogy a mellkasodon elkalandozott a tekintete az viszont abszolút annak a jele hogy külsőleg bejöhetsz neki(vagy ha máshol nem ott biztos) szóval megpróbálhatnád tisztán, nem kertelve elmondani az érzéseidet, ugyanis veszteni valód nincs, mert te már nem barátként tekintesz rá, tehát az a helyzet sem lehet jó amiben most vagy (plátói szerelem)
2018. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100% hogy ő is úgy érez irántad ahogy te iránta ;) sőt, bármilyen összegben fogadnék rá... Csak nem tudja hogyan mondja meg, lehet még is találod az ő hasonló kérdését itt :D ami a lényeg, vannak férfiak, inkább fiúk akik kicsit félősebbek, nem mernek kezdeményezni, ciki vagy nem ciki, van hogy a lány hordja a nadrágot na. Mondd meg neki mit érzel, esetleg csókold meg valamikor. És mindegy mikor ez a lényeg, ne keresd a legjobb alkalmat, ugyse lesz olyan, én a helyedben összeszedném magam, kérnék tőle egy találkozót és amint odaersz, baráti ölelés (vagy nemtudom mi szokott lenni) helyett smârold le, mondd neki hogy szereted és lássa hogy nem vicc. Barátságot ez nem teszi tönkre, ha nem szeret, és barátod, el lesz felejtve ;)
2018. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!