Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosisok, ti hogyan osztjátok...

Orvosisok, ti hogyan osztjátok be az időtöket?

Figyelt kérdés

Inkább a szorgalmiban vagy csak a vizsgaidőszakban tanultok?

Én próbálok a szorgalmiban is, de annyira sok az anyag és kevés az idő, mert a választhatók miatt viszonylag sokáig benn vagyok.

Attól félek, kifutok az időből és bukás netalán csúszás lesz a vége...


köszi a tippeket :)


Egy másodéves



2018. nov. 1. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Másodéves vagy.

Az első 2 szemeszterben hogy osztottad be az idődet?

2018. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én nem jártam be minden órára, sőt az előadások nagy részét kerültem, számomra semmiféle pluszt nem jelentettek. És keveset aludtam, cirka napi 6 órát, így tudtam tartani az iramot. De mégegyszer nem bírnám végigcsinálni.
2018. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Én kihagytam azokat az órákat, amiket lehetett. Vagy ha muszáj bemenni, akkor órán tanultam füldugóval.

Este haza értem, (pl.8kor), akkor vacsi, zuhany, majd megittam egy bögre fekete teát (mert kávéhoz azért késő) és tanultam amíg ment.

2018. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek.

Az első évben szerintem fele ennyi anyag volt, mert csak az anat-szövetre és a bikémre kellett koncentrálni. Most pedig ott az élettan is..és persze az előző félévesbe is kérdezhetnek anaton és szöveten, tehát ismételni is kell.

úgyhogy jelenleg az élettannal sehogy sem állok, ami gáz!

2018. nov. 1. 20:44
 5/8 A kérdező kommentje:

többieknek köszi a tippet!

Előadásra én sem mindig járok...de a többire igen, pedig sokan lógnak a választhatókról, de én nem merek, mert félek, hogy katalógus lesz pont akkor :D

2018. nov. 1. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Rosszul. Nagyon rosszul.
2018. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Igyekszem szorgalmiban is tanulni, de úgy érzem, ez kb lehetetlen. Majdnem minden napra kell készülnöm valamiből, ami sok időt igényel, így a többi nagyon háttérbe szorul. Most hétvégén is a csontvizsgára nyomok rá, és hanyagolom az anatot meg a kémiát, mert ez megy most nehezebben, és mert ebből lesz vizsga. Szóval nem tudom. Talán a téli vakációban behozom ezt a sok lemaradást, bár érzem, hogy ez így nagyon nem lesz jó.
2018. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén? Sehogy, csak sodródom az árral. :D De majd lesz valami.
2018. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!