Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia érettségire...

Emelt biológia érettségire melyik könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem orvosira kéne az emelt, hanem pszichológiára, és ezért az ilyen fizikás, kémiás részeket nem igazan tudom értelmezni, mert ugye azokból meg nem is érettségiznék. Gondolkoztam rajta, hogy másból kellene akkor emeltet rakni, de a törihez, magyarhoz nincs akkora tehetségem, a nyelvekből meg nyelvvizsgákat viszek, és azokat a pontokat nem akarom eltékozolni. De valójában a kérdés csak az, hogy biológiából mit tanácsoltok, hogy miből készüljek fel? A tanárnőm azt mondta, hogy a tankönyv kevés lesz...

2018. nov. 2. 06:30
 1/6 anonim válasza:
Nekem több osztálytársam is orvosira készül, ők a mozaikos könyvet tanulják reggeltől estig! A mozaikos biosz könyv jó alapot addig ha bevágod, már jó eséllyel indulsz! :)
2018. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, a tankönyveket én is tanulom. :) Esetleg olyat nem tudtok, ami kifejezetten az emelt típusfeladataira készít fel?
2018. nov. 2. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
A Maxim kiadótól a 130 tétel biológiából is jó, ezek kidolgozott emelt szóbeli tételek, egyaránt A és B tétellel, de mivel több kérdés van feltéve, nemcsak szóbelire alkalmas, ad egy általános tudást is. :)
2018. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm, akkor ezt megnézem :)
2018. nov. 8. 15:46
 5/6 anonim válasza:
Nagy Etele könyve
2018. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú, ez tetszik ez a könyv. Lehet, hogy megrendelem. Köszi a segítséget!
2018. nov. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!