Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A debreceni tanítóképzőről...

A debreceni tanítóképzőről tudnátok kicsit mesélni? (Kérdéseim lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy milyenek a tanárok és a tantárgyak teljesíthetősége.

Azt hallottam, hogy sokan szoktak csúszni. Ez valóban így van? Ha igen, mely tárgy(ak) miatt?

Meg még azt szeretném kérdezni, hogy vannak -e gyakorlatok? Illetve ezek milyenek?


Nagyon köszönöm előre is, ha valaki tud pár információval szolgálni.



2018. nov. 3. 15:47
 1/1 kvkamilla ***** válasza:
Szia. Hát attól függ, mely szakokról beszélünk. Tanulni mindenhol kell, de persze vannak szakok, ahol gyakrabban fordul elő ilyesmi. Én tolmács-fordító szakon vagyok és voltak velünk közös órán a tanárisok. Töri és német szakon hallottam róla leginkább, hogy fordult elő csúszás, mert nagyon nehéz. De ez ne keserítsen el, ha kitartó vagy, nem fogsz! Nem erre kell gondolni. Annyit tudok biztosra, hogy amíg nekünk 20 oldalas szakdolgozatot kell írni BA-n, nekik 50-60.
2018. nov. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!