Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy oldahtnám meg életem...

Hogy oldahtnám meg életem utolsó, megoldatlan problémáját, az érettségi megszerzését?

Figyelt kérdés
Szakközépben kezdtem 2012-ben 2016-ban kellet volna végeznem, de 10. osztály végén otthagytam az osztályt, mert szorongtam, depressziós voltam, és rengeteg inzultus ért, tanár, illetve diák részről, buta viszont sosem voltam! Átmentem asztalos szakmára, azt megcsináltam viszont nincs érettségim! Azóta jogsit is szereztem!
2018. nov. 4. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Esti gimnáziumot keresel, és két év alatt lerakod az érettségit. Voilá.
2018. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25 éves koromig visszamehetek nappalira is? Bár nekem azt mondták sokan hogy jobb már az estit csinálni, mert elget jártam nappalira.... Mi a nappali előnye?
2018. nov. 4. 23:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából olyat hallottam, hogy ha azonnal visszamegyek szakiskola után akkor vesznek fel nappalira! Csakhogy 2017 ben lett volna ennek az ideje szeptemberben! Most meg megintcsak november van, és idén se kezdtem neki! Most akkor idén már nem mehet estire se gondolom már jócskán benne vagyunk az évben
2018. nov. 4. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha az iskola titkárságát kérdeznéd ? vagy az igazgatót ?
2018. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!