Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre éretségizem! Fogalmam...

Jövőre éretségizem! Fogalmam sincs mihez kezdjek utána. Ötletek? Léci

Figyelt kérdés
az éretségim tuti nem lesz valami fényes. A mostani átlagom 2,6 volt szóval elég necces. Kereskedelmi-marketing szakirányzaton vagyok most, de egyáltalán nem tetszik. Nem az én világom. Mihez kezdjek?
2010. jún. 25. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
menj ki külföldre bébisintéekedni (au-pair)
2010. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen szakirányon vagy, ha írsz egy jó érettségit, és a jövő féléves átlagodat felhúzod, akkor van esélyed!
2010. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne parálj...én 9,10,11-ben mindig megbuktam félévkor, évvégén meg mindig valahogy átrugdostak kettessel.Utolsó évben 12-ben megjavultam és magyarból,töriből ötös érettségit írtam-szeptembertől valószínüleg jogi egyetemre megyek,szóval még van esélyed, még ha az utolsó pillanatban is,mint nekem.Hogy mi szeretnél lenni,abban nem tudok segíteni,mert nem ismerlek,de ha leírod mi érdekelne,melyik tantárgyakat bírod vagy könyebb tanulni,akkor mondok egy-két tippet.
2010. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!



utolsó tetszett amit írtál, hogy van még esélyem. Megpóbálok észhezténi Szeptembertől.

matek...nem szeretem a logikám nem valami jó(épp 2-es lettem)

angol...nincs érzékem hozzá(szintén épp 2)

töri...mondhatni, hogy szeretem(3)

magyar...elvagyok vele(3)

+ föciből éretségizek...azt szeretem(3)


végülis, olyan fele kéne mennem amire van kereslet (mai világba tudom, hogy nem egyszerű) meg persze jól fizet és a képességeim engedik, hogy kitudjam tanulni.

2010. jún. 26. 20:23
 5/7 A kérdező kommentje:
am anyáék nem hiszem, hogy kiengednének külföldre dolgozni pedig azt is jó lenne. Szerintük fiatal szép lány vagyok ahoz (ami mondjuk nem igaz) és bajom esne. :S
2010. jún. 26. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél továbbtanulni, akkor felvi.hu-n nézelődjél. Ha úgy gondolod, hogy inkább szakmát akarsz,akkor az OKJ-s képzéseket böngészd át.

Az érettségi előtt van még időd. Nyáron is nézegesd az anyagot, főleg azt amiből úgy gondolod nem megy.Nézz angol felirattal filmeket, hallgass angol számokat, esetleg fordíts dalszövegeket(nekem segített és élveztem is). A matekkal nem lehet túl sokat kezdeni vagy megy valakinek, vagy nem. A magyarra nem lehet felkészülni, a törit szereted, kicsit húzz bele, a földrajzot is szereted. A szóbeli már valamivel könnyebb lesz, lesznek tételeid, kapsz ott segítséget, úgyhogy nem lesz vészes, de szedd össze magad, mert az érettségin is lehet bukni.

Ja és hidd el, hogy számít a tanároknál,ha látják, hogy igyekszel, senkinek nem ajánlom 12.-ben, hogy balhézzon a tanárokkal, mert ő húzza a rövidebbet.

2010. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. júl. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!