Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 12. -es vagyok érettségi...

12. -es vagyok érettségi elött és nagy a töprengés hogy menjek-e felső oktatásba tovább tanulni, de hova?

Figyelt kérdés
Nézegettem a felvi.hu oldalat mar tavaly is tele volt államilag támogatott szakokkal, most semmi minden szak önköltséges szinte, miért? A weblappal van baj vagy már tényleg alig van államilag támogatott szak az egyetemeken, főiskolákon?

2018. nov. 26. 04:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:


"Sokan később 30-40 évesen azért esnek neki a diplomának, hogy magasabb pozíciót pályázhassanak meg. Ez vajon véletlen lenne?"

Néhány szakmánál valóban előrelépést jelent a diploma, de azért ne általánosíts, mert nem mindegyiknél van ez! Egy taxisofőr pl miért menne egyetemre 40 évesen, hogy előrelépjen a szakmájában? Szóval ez az állításod félig volt bullshit.

2018. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

"Külföldön sehol! el nem kérik a papírodat csak értesz-e hozzá avagy sem."


Ez melyik ország? Melyik szakma? Mert itt németben mindenhez papírt kérnek, még a cipőpucoláshoz is.

2018. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

"Egy taxisofőr pl miért menne egyetemre 40 évesen, hogy előrelépjen a szakmájában?"


Például mert sajat taxitársaságot szeretne alapítani, amihez nem ártanak üzleti és menedzsment ismeretek.

2018. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12: Hagyd, gondolom az illető egy kádárista proli aki egyetemet max. kívülről látott.
2018. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezeket olvasva meg a dolgozástól is elment a kedvem :D inkább tanulok amíg tudok :)
2018. nov. 28. 21:52
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönök minden hasznos választ :) sokat segítetettek :)
2018. nov. 28. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!