Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keleti nyelv szakosok! Nektek...

Keleti nyelv szakosok! Nektek mennyi beadandót kell írnotok?

Figyelt kérdés

Én anglisztikás vagyok és érdekel meg szeretem, amit tanulok, de kb. fel tudnám kötni magam a beadandóktól... Az oké, hogy sokat kell tanulni, az is rendben van, hogy sokat kell olvasni és a nyelvtani feladatokkal sincsen bajom. Egyedül a beadandóktól tudnék falra mászni és én megértem, hogy ez fontos és szükség van rá, de a mennyiségétől egyszerűen rosszul vagyok. Hetente 3-5 esszét kell írnom (pl. műelemzések, különböző műfajok gyakorlása stb.), néha megspékelve hosszabb elemzésekkel és előadásokkal. Nekem ez egyszerűen sok, mert csomó órám is van (mindegyik katalógusos), , olvasnom és tanulnom is kell és a fennmaradó időmet egyszerűen nem tudom úgy beosztani, hogy minden beleférjen, emiatt mindig elmaradok valamivel vagy kapkodok, néha már konkrétan elalszom olvasás közben... Arra, hogy egy-egy területben vagy témában jobban elmerüljek és utánanézzek, olvassak stb., arra már abszolút semmi esélyem.


Vannak más nyelvszakok is, amik érdekelnének (pl. kínai, török, arab), viszont ha ott is ez megy, akkor nem váltok, mert amúgy ezt leszámítva nincsen bajom a szakommal.


2018. dec. 2. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk kevés a beadandó, és azok is limitálva vannak pl 2 oldalra. ELTE közel-keleti nyelvszak. :)
2018. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt megkérdezhetem, hogy konkrétan melyik?
2018. dec. 2. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!