Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni. Eddig informatikusnak tanultam vagyis most is viszont rájöttem hogy mentőtiszt szeretnék lenni. Kémiát általános iskola óta abszolút nem tanultam, biológiát is csak nagyon minimálisan egy évig. A felvételihez nem kötelező egyikből sem érettségit tenni szóvel fel még fel vehetnek ott viszont mennyire leszek hátrányba? Valakinek valami ötlete? Mivel már csak másfél évem van hátra a suli váltás felejtős. De lehetséges ez így??

Előre is köszönöm hogyha valaki tud segíteni



2018. dec. 28. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát... Mentőtiszt. Csak itthon van jövője. Ha van. Külföldön semmi. Ápoló és gépkocsivezető hiány van. Tiszti hely nagyon csekély. A másik az eü fizetés. Alamizsna... Felejtsd el. Tanuld tovább az infot!
2018. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!