Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE pszichológia szakról...

PTE pszichológia szakról vélemény?

Figyelt kérdés
PTE pszichológia szakra szeretnék jelentkezni, de sajnos 410-415-nél nem lesz több pontom, így az önköltséges finanszírozási forma jöhet szóba, vagy a levelező. Viszont a tandíj elég magas (a többi költségről nem is beszélve), és nem tudom, hogy egyetem mellett mennyire lehetne dolgozni. Ha lenne valaki, aki itt tanul és leírná az órarendjét, annak nagyon hálás lennék, illetve ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, megköszönném.

2019. jan. 2. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem pszichológiára járok, de van pár ismerősöm akik igen és azt mondják elég nehéz, sokat kell tanulni. Persze máshol is. Az órarend meg mindenkinek tök egyéni:D
2019. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mind nappali, mind levelező mellett lehet dolgozni. Nappalin sincs sok óra, de van amire kötelező bejárni, levelező nagyjából havonta 1x van péntek szombat. Maga a kézés nem túl jó.., van még pár régi nagyon lelkesítő nagy tudású tanár, de többségében inkább az jellemző a képzésre hogy nehezen kiszámítható, változékony keretek vannak, ezért nehéz pontos válszt is adni erre.
2019. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!