Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha körülbelül 15 pontal van...

Ha körülbelül 15 pontal van több pontom mint amennyi a ponthatár akkor úgy még van esély hogy felveszenek?

Figyelt kérdés

323 a ponthatár és az van irva h 10< 40 között vesznek fel embereket, a statiszikák alapján pedig olyan 40en szokták megjelölni első helyen,akkor nekem van esélyem?

A másik kérdésem pedig még az ,hogyha 40 a max kapacitás és pl 38ember jelölte meg elsőnek és megisvan rá a pontja akkor ők kötelesek felvenni azt a 38 embert ha megvan a pontjuk és 40 alatt van még?

Nem tudom mennyire érthető,igyekeztem úgy írni.

Egyébként ez a Szegedi Tudomény Egyetem Műszaki menedzser szakja.


2019. jan. 4. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha több pontod van, mint a ponthatár, akkor felvesznek, ha nem, akkor nem. Ilyen egyszerű.
2019. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is igy tudtam de például az egyik barátom informatikára jelentkezett ami 280 pont neki meg 316 lett és nem vették fel.De érdekes a pont nem lett emelve sehol.Csak ezért kérdeztem
2019. jan. 4. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamit nem tudsz a barátod felvételéről. Pl lehet rosszul számolta a pontjait, nem volt alkalmas felvételi tárgya, nem emeltezett, pedig kellett volna stb. A ponthatàrokat eleve a jelentkezők száma és azok pontjai alapján számolják. Ezért van legalább egy minimális differencia minden évben. Vagyis, ha a feltételek teljesülnek és van legalább annyi pontod, mint a ponthatár, akkor bizonyosan bent vagy.
2019. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!