Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnàtok ötleteket adni mihez...

Tudnàtok ötleteket adni mihez kezdjek gimi után?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok 10. osztàlyos, ugye idén kell fakultációt választani. Nos elég erős gimibe jàrok(kéttan-német szakon) viszont a jegyeim nem annyira jók(nem képességbeli problémáim vannak hanem kb semennyit mem tanulok otthon). Bátyám egyetemen van így átlátom kicsit azt is, de egyre jobban jövök rá hogy nem érdekel egy egyetemi szak se.(vagyis ami így érdekelne esetleg az büfé szak vagy valami olyan amiből szerintem nem kell annyi pl: bölcsészszakok. Igazából nekem a célom az életben egy saját vállalkozás lenne. Nem kell nagy dologra gondolni csak saját legyen. Úgy vagyok vele inkább dolgozok MAGAMNAK heti 6 napban 12 órát mint másnak heti 5 nap 8at. A szorgalmammal nincs baj ilyen téren, ami érdekel abban szorgalmas vagyok(és suli mellett dolgozok is. Szóval ebben kérném segítségeteket. Ti mit ajánlotok nekem. Van sok ötletem de nem tudom mi lesz a befutó és jól jönne még pár tipp.

Kis segítség: inkább humán beállítottságú vagyok szoval kedvenc tárgyaik töri,irodalom viszont logikusan gondolkodom és a sportokat is szeretem(jó is vagyok bennük)

Köszi ha végig olvastad és ha válaszolsz azt meg főleg! :)

17/f



2019. jan. 8. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg gimi után egy Vállalkozási ügyintéző tanfolyam, hogy azért képbe legyél mi kell egy jó működő vállalkozásba stb.


Esetleg nézt meg ezt, habár már akkora lehet nem lesz hely...

[link]

[link]

(de az is lehet hogy már mostanra is lezajlott...)

2019. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. jan. 9. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!