Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom megkérte a kezem....

A baratom megkérte a kezem. És megkért, hogy én egyedül vegyem meg neki az ő gyurujet . Tudnatok ötleteket adni? Képeket linkelni?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg , hogy azt akarja , hogy meglepjrm vele. És csak szeretnem néhány ember véleményét , hogy ok ( lányok ) mit vennének ( pasik ) minek örülnének . Szóval ha lehetne akkor képet is kérnek.

Előre is köszi


2013. ápr. 2. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
a karikagyürüt?azt párban veszik és együtt a pár,nem hallottam olyat hogy a lány veszi egyedül.vagy eljegyzési gyprü szerüség van már a pasinak is mint a nőknek???
2013. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Most ő kéri meg a kezed, vagy Téged kért meg, hogy kérd meg??:))) Nő nem vesz gyűrűt a férfinak.:)
2013. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem.

Köves eljegyzési gyűrűt akar tán?

Vagy nem párban veszitek a karikagyűrűket? Két különböző lesz? Hát nem egy pár vagytok?

2013. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ő meg a tiédet veszi meg meglepetésként,akkor is eléggé infantilis és tapintatlan kérés.Mellesleg még férfiatlan is.
2013. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez elég furcsa..
2013. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Semmi furcsa nincs benne. Legalábbis, ha nem amerikai szokást tartotok.

Te megveszed az ő karikagyűrűjét, ő a tiédet. Általában együtt szoktak elmenni az ékszerészhez.

De lehet úgy is, hogy a karikagyűrű mellé ő vesz neked egy kísérőgyűrűt, te neki egy pecsétgyűrűt.

2013. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megkért köves gyűrűvel, és ő is hordana valamit. Ilyenkor pecsétgyűrűt szokás venni a férinak (még a karika előtt) én azt vennék.
2013. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egy gyűrűre volt pénze, arról sehol nem esik szó, hány évesek, együtt élnek-e, stb....
2013. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy link, most ne az árakat nézd! De itt is láthatod, hogy az eljegyzési gyűrűk párba vannak.


Párba vannak a lányok gyűrűi kicsit színesebbek díszesebbek.

2013. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó , hogy o megkérte a kezem egy köves gyuruvel de ahoz megvette a karikagyurut is. És odanyomta a hitelkartyat a kezembe , hogy lepjem meg valamivel . Tehát nem az , hogy én vegyem meg a saját penzemen, hanem csak szeretné , hogy ez neki meglepetés legyen . Ezt mi így megbesZéltük. O is meglep a karika gyuruvel , és enis ot . Csak gondoltam tudnatok itt 1-2 tanácsot adni , hogy milyen "legyen "

Mi kanadában élünk . O kanadai , ez nem egy szokás vagy valami . Hanem ez így jött :D

2013. ápr. 2. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!