Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két nappalis szakot lehetséges...

Két nappalis szakot lehetséges úgy összehangolni, hogy párhuzamosan legyen végezhető?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy teljesen egyszerre nem kezdhet az ember két szakot...


Nyílván, ha lehetséges, akkor sem bármelyik 2 szak esetében, de elsőkőrben most az érdekelne, hogy van e egyáltalán olyan szakpárosítás.


Pl. fizika és villamosmérnöki, vagy mérnökinfó.


Vagy matematika és gazdinfó, vagy valamilyen közgazdaságtudományi képzés.


Esetleg kémia és biológia alapszak.


Ezek tényleg csak példák, sejtem hogy nem lenne nagyon sok értelme ezen párosításoknak...


2019. jan. 13. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én gyógypedet csináltam pszichológiával, simán ment.
2019. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Macerásan, de megoldható. Esetleg az egyik nappalira kérj egyéni tanrendet, ilyenkor tanártól függően járhatsz a a tárgy levelezős óráira ha ütköznek a nappalisok vagy többet hiányozhatsz az alapból megengedettnél. Olyan szakokat kell választani amiknél nagy az átfedés, hogy sok tárgyat elfogadjanak mindkét szakon (pl ha gazdinfó akkor BCE-n vagy BGE-n gazdasági szak kell mellé, mert akkor sokat beszámítanak és a kevesebb infós tárgyat kell csak elvégezned pluszban). Illetve csinálhatod azt hogy az egyik szak kötelező tárgyaiból elfogadtatsz a másikon választható tárgyként. Ami miatt nem éri meg így, hogy 2 szorosan kapcsolódó diploma picit felesleges.
2019. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!