Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Animációs szak! Metropolitan...

Animációs szak! Metropolitan vagy okj?

Figyelt kérdés

Érdekel a 3D modellezés és animáció. Nézegettem,hogy hol lehet tanulni.. A metropolitanon csak önköltséges szak indul és 600e félévente... 3 éves viszont úgy hallottam, hogy sok cég jár oda rendszeresen toborozni.


Míg okjs 1x 500e és durván másfél évig tart. Szerintetek hova jelentkezzek?.. Melyiknek van több súlya?


Egy ismerősömtől azt hallottam, hogy alig alig modelleznek és inkább rajzolnak az egyetemen...



2019. jan. 13. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerősödnek igaza van, sajnos én is abban a hitben mentem METU-ra, hogy majd megtanítanak 3D-zni... Igaz, hogy minden félévben volt 3D-s óra, de annyira kicsi súlya volt... Főleg, hogy az osztály 90%-a nem érti, nem szereti a 3D-t, de kötelező tantárgy, ezért ott kell lenniük. Emiatt meg te szívsz, mert neked, akit meg érdekelne a téma, arra megy el az óra fele, hogy vársz a többiekre, akik folyton lemaradnak.


Az viszont igaz, hogy sok stúdió jön toborozni, meg tanárok ajánlasával juthatsz be helyekre. De nem tudom, hogy ez vajon megér-e 600e-t... Végül mindent, amit a 3D-ről tudok, egy weboldalnak köszönhetem meg a YouTube-nak.


Még esetleg azt tudom mondani, hogy érdeklődj a METU-s média-design szakon, úgy hallottam, hogy ott sokkal nagyobb súlya van a 3D-nek, de nem tudom, sajnos nem ismerem azt a szakot annyira. Lesz mostanában nyílt nap, oda is mehetsz.

2019. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is durva, hogy 600e-re emelték a tandíjat, amikor én kezdtem, még "csak" 400 körül volt.
2019. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, iszonyat drága szerintem :S Most egy átlagos családból származó ember, hogyan fizesse meg? Csakis diákhitel.. mire végeznék minimum 3.6 millió és azt se lehet tudni, mennyit lehet vele keresni...
2019. jan. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!