Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Üdv! Elte IK programtervezői vagy PTE MIK mérnökinformatikus? (+Programtervezőin kell -e fizika? ) Többi lent.

Szóval 1 éven van még a naaagy pályaválasztásom előtt. Mindenképpen a programozással szeretnék foglalkozni, csak nem tudom hogy hol tanítják a legjobban/hol éri meg. Az eltéről azt hallotam hogy a programtervező szakon nem tanítanak meg annyira sok mindenre, és még drága is a Pesti élet (ezzel tisztában vagyok). Pécsen meg ugye a bejutás is könnyebb, sokkal olcsóbb (főleg mert a koleszba is könnyebb bejutni), és több ismerősöm is mondta hogy nyugis de jó. Duális képzés lenne az egyik fő célom amire elméletileg itt sok a lehetőség.

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi meg tippekre :)

18/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: informatika, ELTE, PTE, egyetem, továbbtanulás

jan. 13. 19:56  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Matek-Fizika szak jó, hogy később egyetemre menjek, és mérnökinformatikus lehessek?
BME Mérnökinformatikus szakon mennyire elvárt az előzetes fizika tudás?
Mérnökinformatikus szakon hány évig van fizika oktatás?
Mérnökinformatikus képzéshez feltétlenül szükséges a fizika érettségi?
Programtervező informatikus és a mérnökinformatikus szak között csak annyi a különbség hogy a programtervezőn nincsen fizika? Míg a m. infon van?
Mérnökinformatikus szakon mennyi fizika van?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!