Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tanuljak a vizsgára ha...

Hogy tanuljak a vizsgára ha fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Ez az utolsó vizsgám ebben a félévben, de teljesen kifáradtam. Már sem az alvás, sem a kávé nem segít. Fizika vizsga, ráadásul szóbeli. Mit tegyek hogy sikerüljön?? Teljesen össze vagyok zavarodva. Jó lenne túl lenni rajta, mert innentől kezdve már csak rontanék. Szóval jó lenne most végezni vele.

19/L



2019. jan. 16. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ginzenges teát kell nyomatni, az nekem bevált. Ha az eddigiek sikerültek ez se foghat ki rajtad, kitartást lazán menni fog! :D
2019. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lesz?

Tegnap nekem is volt egy ilyen mélypontom a hétfői (szintén fizika) vizsgám miatt, aznap semmit nem tanultam, elmentem inkább úszni, este meg valami altató teakeverékes teát megittam és kidőltem. Most állok neki majd a szobám helyett a nappaliban, mert az sokkal világosabb és kevésbé nyom el a meleg és a sötét együtt.

Korábban is éreztem ilyesmit, akkor együtt készültünk a többiekkel, úgy egyáltalán nem voltam fáradt közben.

2019. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok (szintén fizika :D) viszont én sehogy sem tudom rávenni magam, mivel annyira szorongok miatta, h semmi nem marad meg. :(
2019. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenki fizikával szopik? :D
2019. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint igen :D nem a tárggyal van bajom, csak azzal, hogy fáradt vagyok....
2019. jan. 16. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!