Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Hogy tanuljak a vizsgára ha fáradt vagyok?

Ez az utolsó vizsgám ebben a félévben, de teljesen kifáradtam. Már sem az alvás, sem a kávé nem segít. Fizika vizsga, ráadásul szóbeli. Mit tegyek hogy sikerüljön?? Teljesen össze vagyok zavarodva. Jó lenne túl lenni rajta, mert innentől kezdve már csak rontanék. Szóval jó lenne most végezni vele.

19/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: vizsga, vizsgaidőszak, fizika, szóbeli

jan. 16. 11:39  Privát üzenet  

A válaszok
Ginzenges teát kell nyomatni, az nekem bevált. Ha az eddigiek sikerültek ez se foghat ki rajtad, kitartást lazán menni fog! :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 16. 12:38 Privát üzenet

Mikor lesz?

Tegnap nekem is volt egy ilyen mélypontom a hétfői (szintén fizika) vizsgám miatt, aznap semmit nem tanultam, elmentem inkább úszni, este meg valami altató teakeverékes teát megittam és kidőltem. Most állok neki majd a szobám helyett a nappaliban, mert az sokkal világosabb és kevésbé nyom el a meleg és a sötét együtt.

Korábban is éreztem ilyesmit, akkor együtt készültünk a többiekkel, úgy egyáltalán nem voltam fáradt közben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 16. 13:16 Privát üzenet
Én is így vagyok (szintén fizika :D) viszont én sehogy sem tudom rávenni magam, mivel annyira szorongok miatta, h semmi nem marad meg. :(

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 16. 13:56 Privát üzenet
mindenki fizikával szopik? :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 16. 15:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezek szerint igen :D nem a tárggyal van bajom, csak azzal, hogy fáradt vagyok....

# 5/5Időpont jan. 16. 17:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Állatorvos asszisztens szakmával rendelkezőtől kérnék segítséget, aki tanfolyam előtt szintfelmérő vizsgát tett, mit tanuljak a vizsgára?
Mit tanuljak a latin vizsgára?
Hogyan tanuljak fizika vizsgára?
Hogy tanuljak vizsgára betegen?
Hogyan tanuljak egyszerre két vizsgára?
Hogyan tanuljak KRESZ vizsgára?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!