Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak egyszerre két...

Hogyan tanuljak egyszerre két vizsgára?

Figyelt kérdés

Úgy jött össze a dolog, hogy jövőhéten után 2 vizsgám lesz.


Hogyan kellene úgy készülni, hogy egymás mellett tudjon menni a kettő?


2018. jan. 12. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Általánosban tudtál készülni több tantárgyból másnapra? Valahogy úgy kellene most is.
2018. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, csak bezavarna. Úgy érzem, az egyik elveszi a másiktól az időt.

Én úgy csinálom, ha csak nem egynapon vannak, hogy mindig a soron következőre. Hazaérek és elkezdek a másikra, máshogy nem megy. Nyilván kevesebb idő jut a későbbire, de egy pótvizsga még több időt vesz el.

Vagy add le a kevésbé fontosat, és tudsz a másikra koncentrálni...!

Most én is dilemmázok, pénteken lesz egy olyan, hogy bukok, ha nem lesz meg. Hétfőn meg egy választható, azt is jó lenne megcsinálni.

2018. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még át tudom pakolni, csak jó lenne egy héten letudni.

A két vizsga között 2 nap van, ami nem sok.. de szerencsére abban a helyzetben vagyok, hogy nem amiatt félek, hogy megbukok hanem, hogy nem olyan eredménnyel fog sikerülni, mint ahogy azt várnám.

2018. jan. 13. 00:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor szard le szerintem...

Bár nálunk ezt sose lehet tudni, azt hiszed, hogy sikerül stb.

2018. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő szóbeli és nem "bunkó" tanárok. :)
2018. jan. 13. 01:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettőre csinálj beosztást.

Nálam ilyenkor mindig van egy "favorit", abból minden nap alaposan átveszem, amit kell, és van egy "mellékes", amire általában késő délután / este tanulok.

2018. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!