Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE és OE gazdaságinformatikus...

BGE és OE gazdaságinformatikus alapképzésről milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Informatika és gazdasági tárgyak aránya, oktatás színvonala, a két egyetem erősségei, gyengeségei, a szak nehézsége, szóró tárgyak...stb. Bármilyen információt köszönettel fogadok.

2019. jan. 17. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%
Óbudain ez egy megélhetési szak, a (híresen szar és színvonaltalan) keleti meg a nik valahogy összeollózott egy szakot, a BGE-n meg versenyképesebb diplomát kapsz, mint a Corvinuson. Ismerősöm mesélte, aki egy BIG4 cégnél dolgozik, hogy a felsővezetők kifejezetten a pszk-s gazdinfót ajánlják és preferálják. Itt tényleg a gazdaság és az IT metszetét tanítják, amiről ennek a szaknak szólnia kéne. Tudsz tanulni pénzügyi infót, amivel el tudsz menni Morgan Stanley kaliberű cégekhez, meg van egy új data science jellegű szakirány, ami szintén elég magas presztízsű szakma, magas kezdőfizetéssel, eddig a CEU-n volt hasonló képzés meg a BME mesterképzésén, alapképzéseken sehol sem nagyon.
2019. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen, az OE-n még nincs kiforrva a szak, azért indították tavaly hogy legyen több hallgatójuk


az BGE-n a GI-t nem ismerem, pü-számvitelt tanultam ott, na attól sem voltam elájulva mondjuk

2019. febr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
persze ha választani kell akkor inkább a BGE de a tantervet elnézve kösd fel a gatyádat! tele van matekkal
2019. febr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!