Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnöki vagy pénzügyi kart...

Mérnöki vagy pénzügyi kart kéne inkább választanom?

Figyelt kérdés
Most végzős vagyok és nem tudom hogy inkább pénz és számvitelre vagy gépészmérnökire menjek. A mérnöki olcsóbb lenne és könnyebben tudnék munkát kapni a jövőben,de az iskolába nem igazán foglalkoztam eddig fizikával és félek, hogy nagy hátrányból indulnék. Fizikából mindig ötös voltam meg értettem is de nem igazán foglalkoztam mélyrehatóan vele és éretségit se terveztem belőle. Így most az a nagy félelmem, hogy gyorsan kiesnék az iskolából.
2019. jan. 21. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Nem esel ki, mert nulláról tanítanak szinte mindent, és te rá fogsz feküdni a fizikára, ha kell, magántanárral.


A pénzügy-számvitel szak olyan száraz, hogy az egyetem 100m-es körzetében nyílt láng használata tilos, mert könnyen begyullad az egész mint a száraz avar.

2019. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt válaszd, ami jobban érdekel - szenvedés és katasztrófa olyat tanulni, ami nem érdekel és ha érdekel, szereted akkor pedig rejtett tartalékok szabadulnak fel. Gépészet. Fizikából szerezd be:

[link]

Dér Radnai Soós példatárát I.II. és minden feladatot oldj meg.Utána (!) A megoldás részletesen megvan ezt nézd meg és javítsd magad. Nagyon jó, önálló tanulásra alkalmas. Napi ritmusban oszd be és szuper érettségi lesz.

2019. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1:))) bizony... a gépészet meg jó
2019. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!