Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi pontszàm kell a Budapes...

Mennyi pontszàm kell a Budapesti Leövey Klàra Gimnáziumba? (Ferencváros)

Figyelt kérdés
A központim összesen 46 pontos lett(tudom hogy elèg szar)de kb mennyi kell?Van esèlyem?Behivhatak szobelizni?Mèdia,rajz esetleg informatika szakra mennèk.Aki odajàr hànypontos lett neki,mennyivel jutott be?Előre is köszi

2019. jan. 25. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elèg kevès a pontszám,de azèrt próbáld meg.Semmit nem vesztesz vele.Sok sikert neked!
2019. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 26. 09:25
 3/20 anonim ***** válasza:

Én 71 ponttal jutottam be, ami elég volt arra, hogy szóbelizni se hívjanak be.

Ez 4 éve volt.


A ponthatárok minden évben változnak, felvételitől függően, vannak nehezebb és könnyebb feladatsorok.


Sajnos biztosra már csak akkor fogod tudni, ha az iskola kihírdeti.



Sajnos, ha jól láttam az idei átlageredmények magasabbak, mint a korábbiak.


DE. Nagyon sokan második helyre írják be a Leöveyt, szóval lehet, hogy aki elōtted lenne a listán végül nem ezt az iskolát választja, szóval még lehet esélyed bekerülni!

(Fōleg rajz tagozatra, oda kell a legkevesebb pont, később átjelentkezhetsz.)


Sok szerencsét a továbbiakban!

2019. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 bbmarta ***** válasza:
49%
Határozottan esik az átlag idén...még nincs meg az idei átlag, de eddig -1.75 pontnál tart! Még az Eötvösben is 2 ponttal kevesebbet írtak átlagban mint tavaly!
2019. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kedves bbmarta, véleményed szerint a szóbeli nélkül 114 pont ( + esetleges szóbeli pontok) elégségesek-e a bejutáshoz?
2019. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bbmarta ***** válasza:
42%
Ha valóban csökkenek a ponthatárok, akkor összejöhet! Az én fiam 120 ponttal indul neki a szóbelinek történelemre (bár én még reménykedek a mentességben, mert elég komoly a töri tételsor!
2019. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kedves Márta, drukkolok nektek :) CSak 114-gyel induluk a médiára :)
2019. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Márta a 120 már mentes!
2019. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 bbmarta ***** válasza:
Médiára igen! Törire tavaly 125 volt, de remélem idén lejjebb megy...mondjuk 120-ig! ;-)
2019. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Itt vannak a ponthatarok ha meg kell:

informatika: 105

media: 100

rajz: 95

ez a hozott + a kozpontid pontszamabol all ossze. ha ez alatt vagy ha jol tudom be se hivnak szobelizni

2019. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!