Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyolcadik felevkor bukas. Azt...

Nyolcadik felevkor bukas. Azt mondtak a barataim hogy nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés
Szoval megbuktam kemiabol felevkor es nagyon felek hogy nem fognak fel venni sehova.. Javitani mar nem tudok rajta sajnos es nem tudom mi tevo legyek.. A felvetelim 36 pont lett es 3mas tanulo vagyok. Vendeglatos iskolaba szeretnek tovabb menni. Valaki jart mar igy? Ha igen mi lett a kovetkezmenye? Koszonom elore is a valaszokat!

2019. jan. 25. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felvenni biztos felvesznek, mert 16 éves korodig tankötelezett vagy, inkább az a kérdés hogy hová.

Előbb kellett volna tanulni, nem most jajveszékelni...

2019. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond hogy vendèglátóipariba pont kell a kèmia😒 azèrt persze megpróbálhatod. De biztos ami biztos nèzz azèrt más sulikat is.Sok sikert!
2019. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!