Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elsőre nem vesznek fel orvosir...

Elsőre nem vesznek fel orvosira nagy kihagyás lenne halasztani egy évet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne nagy kihagyás? Ha igazán ezt akarod, akkor az az egy év lópikula se ahhoz képest, hogy 40 éven keresztül azzal tudsz foglalkozni, amire elvileg vágysz. Sokan kihagytunk 1 évet (én pl 2-t, más még ennél is többet), senki nem veszített semmit.
2019. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem vettek fel elsőre. (Sőt ismerek olyat is, aki direkt kihagyott.) Angolt tanultam (német nyelvvizsgám már volt), külföldön is voltam, aztán 4 hónap intenzív kémia és biosz tanulás és tanfolyamra járás után fel is vettek. (Bár mindkettőből faktos voltam.) Új barátokat szereztem, régiekkel találkoztam.


Életem egyik legjobb éve volt.

2019. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Erre vágyom mióta bele kostoltam a biológia-kémia világába :D mást nem nagyon tudok elképzelni számomra.

Köszönöm még egyszer!

2019. jan. 28. 16:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Én amúgy külön tanárhoz járok, mert sulimba nem volt lehetőség faktra.
2019. jan. 28. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem vészes. Az én csoportomnak kb.a felét nem elsőre vették fel, és senkinek semmi problémája nem volt eddig. Van olyan, aki a kihagyott egy évben mentőzött, OKJ-T végzett, ami azért előnyös tud lenni.

2019. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!