Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 évesen egy 4 éves egyetem?

21 évesen egy 4 éves egyetem?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nagyon bánt, hogy most jöttem rá, hogy mit szeretnék és nem 18-19 évesen.

Zavar, hogy 25 évesen végeznék vele, addig pedig a szüleim tartanának el.

Mert hiába dolgozom nyáron meg diákmunkázom biztosan szükség lesz a segítségükre is és most még nem ciki 21 évesen, de 25 évesen rossz érzés lesz.

Bánt nagyon a korom amiatt is, hogy a munkaerő piacra kikerülve, hogy fog kinézni, hogy más 23 évesen elvégzi én pedig 25.


Mi a véleményetek? Nem voltam sosem ilyen aggódós, csak most hogy látom elrontottam, hogy nem hamarabb jöttem rá mit szeretnék. :(



2019. febr. 2. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

SEMMIT nem fog számítani, érted? SEMMIT

Viszont még 40 évig fogsz dolgozni, az a lényeg!

2019. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem számít. Nem te vagy az egyetlen aki időközben meggondolja magát. Én 30 évesen fogok fősulira menni, mert amit 18 évesen kezdtem el otthagytam mert nem tetszett.

Semmi hátrány nem fog érni emiatt, van aki 40 évesen tanul új szakmát.

2019. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A munkaerőpiacnak teljesen mindegy, lényeg, hogy úgy hazudj a cv-dben, ahogy éppen trendi.
2019. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%

Ugyan már? Miről maradtál volna le? Én 27 évesen kezdtem és köszönöm szépen jól vagyok, jövőre végzek. Sőt tervben van, hogy még folytatom a tanulmányaimat.


Nyugaton még 50 évesen is beülnek az egyetemi padokba, sokszor nappalin! Nyugodtan kezd el!

2019. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
25 évesen végzel, utána még kb 40 évig fogsz dolgozni. Az a 2 év semmi
2019. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Most vagyok 22 éves, már van egy mérnöki diplomám és tervezek még egyet nappalin...semmiről sem vagy lekésve.Így is lesz elég időd dolgozni..:D Mivel jobb ha majd 35 évesen jössz rá,hogy hoppá lehet anno el kellett volna menni tanulni. Csomó embert ismerek aki 25 éves kor felett végzett az egyetemmel.
2019. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

LOL


annak semmi jelentősége hogy 21 vagy akár 25 is lehetnél most


a fontosabb hogy jól dönts és ez a döntés lehetőleg ne az andragógia & ruhatár szak legyen :D

2019. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágj bele, ha ez hajt, ebben tudnál kiteljesedni. Vannak egyetemen idősebbek is.
2019. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!