Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem mely szakára érdemes...

Egyetem mely szakára érdemes 2019-ben menni?

Figyelt kérdés
Itt állok a jelentkezésem elött de sajnos fogalmam sincsen hova lenne érdemes mennem. Egyetlen célom van, az pedig Korea, hogy majd én oda szeretnék kimenni, ezért sem tudom milyen szakra lenne érdemes mennem, tudnátok nekem ebbe segiteni? Nem vagyok minta tanuló sem sajnos, gimnáziumba járok 4 es átlaggal, lány vagyok. Egészségügyi szervezővel szemezgettem mint szak, hogy esetleg jó lehet de hát ez olyan alibi féle. Széchenyin gondolkodtam mint egyetem, mivel győri vagyok...De Pest is beleférne ha arról lenne szó

2019. febr. 3. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra érdemes menni, ami érdekel, menj fel a felvi.hu-a és nézd át milyen szakok vannak.
2019. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Énis néztem de semmi nem fogott meg
2019. febr. 3. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz egy kicsit egyetem helyett, és talán addig kitalálod, hogy mi való neked. Rengeteg egyetem, és még ettől is több szak van. Mi nem tudhatjuk, hogy mi való neked.
2019. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!