Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne értelme bele vágni ebbe?

Lenne értelme bele vágni ebbe?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és most jutottam el oda, hogy mi is érdekel igazán. Érdekelnek a tudományok, legfőképp a fizika. Én nem tanulok 9. óta kémiát, földrajzot, biológiát. Szakiskolába járok.Nekem nincsenek meg az alapjaim ezekből a tantárgyakból,rendesen tanultam föcit (igazából ezt is szerettem) általánosban, de kémiából...biztos, hogy meg tudtam volna érteni, de a tanár nem foglalkozott azzal, hogy ki érti és ki nem a legalapabb dolgokat. Van abban ráció, hogy menjek főiskolára/egyetemre, úgyhogy nincsenek meg az alapjaim? Képes lennék felkészülni egyedül? Nem akarok suli után rögtön egyetemre menni. Tanuljam meg saját magamnak és kész? Azért tanulnám ezt, mert szeretem, persze dolgoznék is ilyen téren, de valahogy nem tudom elképzelni.
2019. febr. 6. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne belevágni, de ehhez inkább egy tanár segítségét kellene kérned. Egy olyan szakra, ahova kell a kémia, külön érettségizned kell belőle, és lehet, hogy fizikából is. Egy gimnáziumi tanárt kell megkérdezned, ő tudja, hogy hogyan lehet megcsinálni.
2019. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi érdekel?

Orvoslás? Gyógyszerészét? Mérnöki kar?

2019. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 orvoslás semmiképp, inkább személytelen munkák, pl mérnök, fizikus. Igazából fingom nincs mit csinálnak ők, csak magamnak akarok tudást.
2019. febr. 6. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!