Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne a nekem való munka?

Mi lenne a nekem való munka?

Figyelt kérdés

Vagy hát nem is tudom hogy fogalmazzak.Jövöre tovább tanulási lapokat be kell adni és tudom mi szeretnék lenni,de nem hinném,hogy sikerülne😕

Most félévkor 7 db ötösöm lett,a többi pedig négyes.Érdekel a kémia,a nyelvtan és a német nyelv is.De ezek mellett nagyon szeretem a tesit,mivel szeretek sportolni.

Mit ajánlanátok nekem?

Milyen szakmát kéne választanom?



2019. febr. 10. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ez még nagyon kevés információ, rengeteg ehhez kapcsolodó munka van a közéletben.

pl.kémia: orvos,vegyész,gyógyszertáros,kutató

nyelvtan: néprazkutató

német nyelv: forditó

tesi: edző, sportoló

2019. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos igen,pszihológus szeretnék lenni ami ugye orosi ág.Viszont gondolkozom kozmetikuson is,muvel a nők híúságából állítolag meg lehet élni
2019. febr. 10. 20:25
 3/5 anonim válasza:
amelett hogy van egy állandó munkád tudsz kozmetikus lenni , de abba nincsen jövő...szerintem, amugy meg ha nem csak a németet tudood hanem még az angollal is barát vagy és nincsen tériszonyod meg ilyen vizi beteg sem vagy akár utaskísérő is szóba jöhet vagy ha szeretsz foglalkodni a diákokkal és nem csak kedveled ezeket a tantárgyakat hanem jól is mennek neked , de nagyon, akkor akár magántanár is lehetnél,vagy magánedző , de ha állami helyen dolgoznál ott jobb fizetés lenne szóval akár iskolába is taníthatnál. :)
2019. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor legyél pszichológus vagy kozmetikus. Mindkettő keres. De most komolyan, mi a kérdés ha megválaszolod magadnak?? :D
2019. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma már nincs olyan szakma, amit ne érné meg elvégezni, hiszen majd' minden szakma hiányszakma! Kivéve az irodai asszisztens, marketinges - vagy ilyen olyan menedzser...

Ezeken kívül jöhet bármi! A kozmetikus nagyon is jó ötlet! De a pszichológus is!!

Megválaszoltad a saját kérdésedet! :)

2019. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!