Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2020-ban mennyi pontot jelent...

2020-ban mennyi pontot jelent ugyanabból a nyelvből közép- és felsőfokú nyelvvizsga is? (0,28 vagy 40? )

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A középfokúért biztos nem lesz pluszpont mivel kelleni fog nyelvizsga a jelentkezéshez. A felsőfokúért szerintem fog járni.
2019. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1


Az igaz, hogy 2020-tól kérni akarnak középfokú nyelvvizsgát.

De ha valakinek van kettő, akkor azok egyikéért sem kap plusz pontot?

2019. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel erről még nem hoztak nyilvánosságra semmit, hogy 2020-ban hogyan fognak változni a pontok (vagy csak én nem tudok róla?) ezért csak tippelgetni tudunk, hogyan is lesz. :).


Lehet, hogy elfogdják plusz pontként.

2019. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 2 középfokú nyelvvizsgája van valakinek, akkor az egyikért elvileg lesz valami plusz pont
2019. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó hogy ezt még nem lehet tudni... :D
2019. febr. 12. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi pontot fog jelenteni pontosan azt nem lehet tudni...viszont, egyértelműen, mivel egy középfokú nyelvvizsga kötelező lesz, ezért nem fogsz pontot kapni az első középfokúért. Viszont ha van mégegy középfokúd, azért nyilván fogsz plusz pontot kapni, meg ha van felsőfokúd, akkor nyilván azért is kapsz pluszpontot, szerintem ez magától értetődő.
2019. febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!