Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van középfokú nyelvvizsgám,...

Ha van középfokú nyelvvizsgám, meg tudnám csinálni az emelt érettségit felkészülés nélkül?

Figyelt kérdés

2020-ban befejezem a foszkot és menni fogok alapképzésre de kell hozzá emelt.

Nem kell hogy jó legyen,elég ha 2-es lesz,csak emeltnek kell lennie,mert az lesz az elvárás.



2019. febr. 12. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Szia. Szerintem simán meg tudod csinálni. Én is elosszor a nYelvvizsgát tettem le, aztán jött az emelt érettségi. Viszont azért ne bízd el magad(nehogy ezért ne sikerüljön). Én jártam fél évet nyelvtanához emelt előtt, hogy felkészítsen, mert biztos akartam lenni abban, hogy jól sikerül. Utólag visszanézve az is elég lett volna, ha egy emeltes gyakorlokonyvet végigcsinálok. De ez persze embertipus fuggo.Nem olyan nehéz az az emelt
2019. febr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz... el ne hidd, hogy az emelt nyelv B2 szintű, de ha mondjuk csak a minimum szazalek kell, hogy megkapd az 50 pontot, akkor tudsz csinálni 45%-ot B2 -vel. Semmiképp ne bízd el magad...

pl emelt angol szobelin kihúzni a GMO -t.... nem g9ndolom, hogy középfokú nyelvvizsga szint

2019. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!