Orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Régóta erre készültem, csak aztán a gimiben meggondoltam magam. Majd most érettségi kor megint előjött az ötlet. Még mindig egész érdekesnek tartom, de úgy érzem, lehet más is érdekelne és azt hallottam hogy ezt csak szinte elvakult rajongással kéne elkezdeni. Viszont én nem igazán érzek úgy semmi iránt, mert sokféleképpen el tudnám magam képzelni, de ugyanakkor semmi mellett nem érzem úgy, hogy mindenképpen le kéne tenni a voksomat. Szerintetek megpróbáljam így az orvosit, van értelme? Tudnátok esetleg mesélni róla kicsit hogy milyen?

2019. febr. 12. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhivatottság kell hozzá. Hosszú és nehéz az egyetem, amit csak az tud végig csinálni, aki akarja is. Ha bizonytalan vagy, hogy te tényleg ezt akarod csinálni, akkor nem ajánlom.
2019. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha bizonytalan vagy akkor ne csináld! Mellesleg ilyen fogalmazással, ahogyan ide írtál, én nem vállalnám be.
2019. febr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem terveztél bioszból és kémiából/fizikából emeltezni, akkor nem valíszínű, hogy ilyen rövid idő alatt eredményes érettségit tudnál tenni.

Az elhivatottság kérdését csak te tudod megítélni.

2019. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem csináld, az nem baj ha nyitott vagy más dolgok fele is. Söt szerintem pozitívum. (egy orvosis srác)
2019. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem nyitott ne csinálja. Ha már most nem akarja nem neki való.
2019. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!