Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magánórákat adni angolból?

Magánórákat adni angolból?

Figyelt kérdés

20 eves egyetemista lany vagyok, nem akarok tanar lenni, nem annak tanulok. DE. Középiskolaban kettannyelvu tagozaton voltam, 5 evig nyomatták a suliban az angolt, van felsőfokú nyelvvizsgam is angolbol, illetve emelt szinten erettsegiztem is belole. De egyebkent is ugy erzem h mindig is ment az angol, most pedig elgondolkodtam azon h szivesen adnek belole magan orakat, mivel nyaron legkesobb penzt szeretnék gyujteni, tobbek kozott ez is egy lehetoseg.


VISZONT: ez igy lehetseges? Marmint csak 20 eves vagyok, azert lehet h masok szivesebben mennenek olyan tanarhoz penzert, akinek tobb a a tapasztalata, vagy idosebb es hitelesebb ugy.


Ha ez megis lehetseges, hol hirdessem magam? Nincsenek ilyen téren kapcsolataim, nem tudom hogy tudnek kialakitani rovid idon belul egy ugyfelkort, es hol tartsam az orakat?


2019. febr. 28. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem egy nálam 1 évvel fiatalabb srác tanított angolból, mondjuk elötte ismertem onnan, hogy a barátomat is ő tanította. Egyetemi csoportokban hirdesd, ha jó van, akkor meg úgyis beajánlanak azok, akik járnak hozzád.
2019. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen apróhirdetéses oldalak, oda tedd fel a hirdetést, meg facebookra, mond a barátaidnak, hogy ha ismerned olyat aki angol tanárt keres, akkor ajánljanak be téged. Egyik nyáron én is tanítottam angolt (annyi idős voltam mint te, akik jöttek hozzám idősebbek voltak nálam), hozzám egy illető jött (hirdetést adtam fel), aztán ő beajánlott másoknak is, és így jöttek hozzám 4-en. nagyobb ügyfélköröm nem volt soha mivel csak átmenetileg csináltam, azért időbe telik míg többen menni fognak hozzád, aki mondjuk egy középiskolában tanít akkor egyszerűbb mert ott vannak a saját diákjai aki mennek hozzá. De ha még iskolába jársz akkor gondolom úgysem akarsz olyan sok órát tartani.


Ha jól csinálod akkor nem fogja őket érdekelni, hogy hány éves vagy. A lényeg az, hogy mit tudsz és mennyire jól tudod elmagyarázni.

2019. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!