Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi laboratóriumi és...

Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztika analitikus Bsc?

Figyelt kérdés
infók a szakról? elhelyezkedési lehetőségek? van értelme elkezdeni szerintetek?
2010. júl. 3. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem még januárban mondták Edukáció Kiállításon, hogy eléggé keresett, meg máshonnan is hallottam már, hogy jól el lehet vele helyezkedni. Többet sajnos én sem tudok róla.
2010. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Erről én is jókat halottam, és érdekesen is hangzik.
2010. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

én igazából nem tudom, mert sokan azt mondják h rtg gombot fognak nyomogatni, és sima asszisztensként kezelik őket, ezért vannak kétségeim a szakkal szemben.

2010. júl. 3. 15:13
 4/6 A kérdező kommentje:

lehet képalkotó irány felé szakosodni vele azthiszem (azt nem csinálnám mondjuk) meg laborba is ellehet vele helyezkedni, kutatások meg stb... legalábbis a szakleírásba ez van (:

tartok tőle picit, mert csak költségesre mehetnék, és 300 ezer egy félév, nem tudom h érdemes-e "kidobni" rá a pénzt, mikor lehet később munkám sem lesz, és eláraszt a diákhitel ... :S:D

2010. júl. 3. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

100%-ban állíthatom nektek,hogy a szakma nem szól másról,mint gombnyomogatásról és mindenféle(akár koszos,büdös)emberhez való nyúlkálásból(mert ugye be kell állítani a beteget).Tudom,mert most kezdtem a harmadévet,de szerintem ott fogom hagyni.Az egyetem egyébként a képek kielemzéséről,a gépek működöséről szól,a sugárzásokról(de 2év után ettől is hányingere lesz az embernek,hiába hangzik jól idegen fülnek).Szóval unalmas,monoton meló,havi 80ezres fizuval + állandó fertőzésveszéllyel(mert ugye kórház,mindenféle ember)

Töltsétek ezt a 3-5évet értelmes diploma megszerzésével amit megfizetnek én is azt fogom tenni :)

Ja és még valami,a szakma tényleg erről szól,ne dőljetek be.Egyébként velünk 2.év 1.félévében közölték ezt az "örömhírt".Emlékszem utána nem sokkal nyílt nap volt és bejött 3 középsulis csajszi és az egyik megkérdezte a tanárunkat,hogy akkor ez a szakma arról szól,h mi elemezzük ki a képeket?Mi volt a válasz?: "igen,igen"-aztán ott lapított...persze mert az egyetemeknek célja,hogy minél több diákot "fogjon",ugyanis minden egyes ember után pénzt kap.Nálunk a csoport fele azt mondta,hogy csalódott és legszívesebben ott hagyná...

2010. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ez a szak, nekem egy ismerősöm külföldön dolgozik benne(Anglia) és nagyon jól keres, megbecsülik, és nem is panaszkodik a munka nehézségére. Szerintem külföldön gondolod el a jövődet akkor megéri ide jelentkezni.
2011. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!