Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizni tudnék majd úgy,...

Érettségizni tudnék majd úgy, hogy csak itthon tanulok?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy az lehetséges lenne, ha mondjuk ezt az évemet még végig járnám, most vagyok 9.-es és jövőre kivennének az iskolából, és csak egyedül tanulnék itthon? Így letudnék érettségizni, mármint, hogy nem felkészülés meg tudás szempontjából, hanem szabályok szerint? Hogy mivel az iskolához nem lenne semmi közöm, csak így valahová elmennék érettségizni, lenne rá lehetőségem? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. márc. 25. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehetséges, ha magántanuló leszel és minden évben leteszed az osztályozó vizsgát. Vagy majd később esti gimi. Csak úgy nem lehet, mert az érettségi feltétele, hogy a 4 éved meglegyen. Hogy azt hogyan és mikor csinálod senkit se érdekel, de meg kell lennie.
2019. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha magántanuló se lennél, akkor nem lehetséges.
2019. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ühhüm értem, akkor jól gondoltam. Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2019. márc. 25. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 50 óra közösségi munkáról ne feledkezz meg, mert ha az nincs meg akkor nem is mehetsz.
2019. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!