Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani programozáss...

Tudnátok ajánlani programozással kapcsolatos könyvet weboldalt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék programozó lenni, csak érdekel a téma 🙂 Szeretném egy kicsit jobban átlátni, ezért keresnék valami olyan szakirodalmat vagy akár csak youtube videót, ami egy kicsit érthetővé teszi(akár angolul is jó lenne nekem). Persze tényleg nem valami nagyon bonyolult dologra gondolok hanem csak az alapokra.

Segítségeteket előre is köszönöm 😊



2019. márc. 29. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

C++ Arduinora építve


[link]

2019. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ne az Arduinoval kezdj. Nem ott fogod megérteni a programozást. Sőt azzal meg sem érted. Az Arduinoban már meglévő függvényeket pakolsz össze.. semmi ördöngőség nincs benne.


Youtube-on elég sok programozási csatornát lehet találni, amikből meg lehet érteni és fejlődni. Csak szimplán rákeresel arra, hogy milyen nyelvet akarsz, mert az sem mindegy. Javasoltam a C#,C,C++ - ezekkel nem fogsz mellélőni.


Vagy az udemy.com oldalán is vannak fizetős oktatások amik nagyon jól megtanítanak téged.

2019. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha most kezdenél, akkor mondjuk YouTube-n thenewboston videói nagyon hasznosak lehetnek:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLFE2CE09D83EE3E28


De Udemy-ra is érdemes felnézni, sokszor vannak ingyenes kurzusok is. De ha nem is ingyen, ki lehet fogni olcsón is jókat.

(Én például kb 20 kurzusra iratkoztam be eddig ami mind ingyen volt. Egyetemen szólt a tanár és gyors bezsákmányoltam mindet. C, C++, C#, Java, Javascript, Python, HTML+CSS, minden ami szükséges lehet. Vagyis nekem ebből kettő-három kell, de sosem lehet tudni, lehet egyszer szükségem lesz a C családra is, amit egyetemen nálunk nem tanítanak például.)

Szóval minden ami ingyen van, dobd a kosárba azonnal.

Thehotdeals uk oldalon szoktak lenni promo kódok udemy-re.


FONTOS!!

[link]


Most néztem fel. Van ingyenes promo kód java-ra, js-re meg html+css-re is, szóval gyors csapj le rájuk. (Eredeti áruk kb 10 euró környékén mozognak)

2019. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Például ha ezt "megveszed", természetesen ingyen, akkor kapsz egy szép kis listát amiben vannak mindenféle, köztük programozói szakok is az imént nyelveken, amiken már aktiválva vannak a promo kódok és csak bele kell tedd a kosaradba.
2019. márc. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Upsz, lemaradt:)

2019. márc. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!