Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok mondani informatikáva...

Tudnátok mondani informatikával, programozással kapcsolatos filmeket?

Figyelt kérdés
Amik motiválnak egy kicsit a programozásra.
2017. jún. 16. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hali,csak azért írok ide mert ez engem is érdekelne. :D
2017. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kódjátszma tök jó film. Bár a programozás ősét mutatja be akkor is jó kis film.
2017. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Who am I

Snowden

Mr Robot c. sorozat

esetleg a Szilikonvölgy kalózai


Szerintem mindenképpen az első kettő motiválni fog, ha érdekel az informatika vagy, ha nem, még akkor is.

Én érettségi előtt nem sokkal néztem őket.

Úgy tűnik bejöttek :)

2017. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bízd a hackerre! - egy afféle továbbgondolt microsoft kritika.

És még egy szavazat a szilikonvölgy kalózaira. Ez az apple és a microsoft kezdeti lépéseit mutatja.

2017. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hominida ***** válasza:
34%
Ez egy teljesen fölösleges kívánság. A filmekben, bármilyen hitelesek legyenek (mint ahogy a játékfilmek a legkevésbé sem azok), mindig valami egyedi, különleges esetet vagy személyt mutatnak be. A programozás ugyanannyira jelenti ezt, mint amennyire általában az autószerelés jelenti a versenyautók tuningolásakor született találmányokat. Akadt már néhány szerelő, aki csinált olyanokat, de nem az a jellemző. Ha a programozás eddig nem érdekelt, akkor kicsi az esély arra, hogy ezután érdekelni fog. Legfeljebb azért tanulsz meg egy kicsit programozni, hogy ne legyél hülye a témához, de sosem fog izgatni egy probléma megoldása vagy egy új projekt megtervezése.
2017. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még eszembe jutott a kardhal c. film. Ez a film az iskolapéldája annak, hogy Holywood milyen ostoba módon ábrázolja a hekkereket és a programozást. De amúgy jó film, ha ettől el tudunk vonatkoztatni. Meg is nézem.
2017. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hominida ***** válasza:
Nagyon jó film. De az az egyperces mutatvány a hét, részben olvashatatlan helyre szétdobált monitoros csodaszámítógéppel, az beégette magát az agykérgembe.
2017. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!